Polityka prywatności

Polityka prywatności

 

Dziękujemy za Państwa zainteresowanie naszym sklepem internetowym. Ochrona Państwa prywatności jest dla nas bardzo ważna. W niniejszej polityce prywatności znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące postanowienia z Państwa danymi. Administratorem Państwa danych jest: VATETLUDO Kacper Ścipniak, ul. Górna 20/4, 55-120, Oborniki Śląskie, vetludo@gmail.com, 519655393

 

Postanowienia ogólne

 1. Administratorem danych jest VETLUDO Kacper Ścipniak, ul. Górna 20/4, 55-120, Oborniki Śląskie. NIP: 9151810457, REGON: 380929141. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach.
 2. Szanujemy prawo do prywatności i dbamy o bezpieczeństwo danych. W tym celu używany jest m.in. bezpieczny protokół szyfrowania komunikacji (SSL)
 3. Dane osobowe podawane w formularzu składania zamówienia oraz newslettera są traktowane jako poufne i nie są widoczne dla osób nieuprawnionych.

 

Administrator Danych

 1. Usługodawca jest administratorem danych swoich klientów. Oznacza to, że jeżeli posiadasz Konto na naszej stronie, to przetwarzamy Twoje dane jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania/dane firmy, adres IP.
 2. Podanie danych osobowych jest warunkiem koniecznym do pomyślnej realizacji zamówienia w Sklepie internetowym. Niepodanie danych może skutkować niemożliwością realizacji zamówienia oraz usług elektronicznych.
 3. Danie osobowe przetwarzane są:
 • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych
 • Zgodnie z wdrożoną Polityką prywatności
 • W zakresie i celu niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści Umowy, zmiany bądź jej rozwiązania oraz prawidłowej realizacji Usług świadczonych drogą elektroniczną.
 • W celu realizacji zamówień składanych w sklepie internetowym, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji oraz do świadczenia usług drogą elektroniczną w zakresie prowadzenia konta osoby korzystającej ze sklepu internetowego
 • W zakresie i celu niezbędnym do wypełnienia uzasadnionych interesów, a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą
 1. Każda osoba, której dane dotyczą (jeżeli jesteś administratorem) ma prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 2. Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w organizacji Usługodawcy jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mali: vetludo@gmail.com
 3. Zastrzegamy sobie prawo do przetwarzania Twoich danych tak długo, jak długo istnieć będzie Twoje konto w naszym sklepie internetowym lub do momentu wniesienia prośby o usunięcie tych danych z bazy.
 4. Usługodawca ma prawo udostępniać dane osobowe Użytkownika oraz innych jego danych podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa (np. Organom ścigania)
 5. Usunięcie danych osobowych może nastąpić na skutek cofnięcia zgody bądź wniesienia prawnie dopuszczalnego sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych.
 6. Usługodawca nie udostępnia danych osobowych innym podmiotom aniżeli upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa.
 7. Osoby korzystające ze Sklepu internetowego ponoszą odpowiedzialność za udostępnianie osobom trzecim loginu i hasła służących do zalogowania się w sklepie internetowym.
 8. Dane osobowe przetwarzają osoby wyłącznie upoważnione przez nas albo przetwarzający, z którymi ściśle współpracujemy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl